stat4u Wioski w internecie - strony internetowe wiosek

Sondy

Jak oceniasz realizację projektu Pożyteczne Wakacje 2018?
 

Licznik odwiedzin

1207562
DziśDziś14
WczorajWczoraj383
W tym tygodniuW tym tygodniu848
W tym miesiącuW tym miesiącu9242
Wszystkie dniWszystkie dni1207562

Newsletter

Jeśli chcesz dostawać informację o nowościach na maila zapisz się do newslletera.
Reklama
Reklama
Reklama

Grafika - losowo

Mapa

Reklama

Terminarz

kwiecień 2019
N P W Ś C Pt S
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4

Najbliższe wydarzenia

Brak wydarzeń
Reklama
Reklama

Znajomi ze szkoly...

Reklama
Reklama

Komunikacja lokalna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Spotkanie z Prezydentem...

22 sierpnia 2013 roku w Pałacu Prezydenckim odbyło się spotkanie organizatorów letniego wypoczynku dla dzieci z Prezydentem Bronisławem Komorowskim. W spotkaniu uczestniczyło 7 organizacji, w tym stowarzyszenie „Młodzi dla wsi” ze Starego Orzechowa, które od 3 lat co roku prowadzi „Pożyteczne wakacje”.


Więcej informacji na www.prezydent.pl

Więcej zdjęć: KLIKNIJ


Czytaj dalej...

Na uroczystości nie brakowało również samych uczestników letniej akcji. Wspólnie z przedstawicielami stowarzyszenia „Młodzi dla wsi”- Anną i Marcinem Gągolewskimi w spotkaniu uczestniczyli: Mateusz Pluta, Piotr i Karol Lewandowscy, Damian Wojtkowski, Agnieszka Nagel, Kuba Kaliś, Magda Płucienniczak i Kasia Gajewska.

Na najmłodszych czekało wiele atrakcji. Wszyscy mogli zwiedzić Pałac Prezydencki oraz piękne i malownicze ogrody prezydenckie. Jednak punktem programu były zabawy sportowe z największymi gwiazdami sportu oraz sceny- Marcinem Gortatem, Piotrem Gruszką, Izabelą Bełcik, Arturem Siódmiakiem, Radzimirem Dębskim, Waldemarem Wilkołek. Możliwość zagrania w koszykówkę z takimi gwiazdami z pewnością wszystkim zapadnie na długo w pamięci. Po krótkim treningu został również rozegrany mecz, w którym znalazł się reprezentant naszej grupy- Karol Lewandowski.

Wszyscy z uwagą wysłuchali przemówienia głowy naszego państwa. W swoim przemówieniu Prezydent Bronisław Komorowski powiedział:  „Każde dziecko w Polsce potrzebuje wypoczynku, aby rozwijać się, poznawać świat i ludzi.” Pan Prezydent podkreślił, że: każde dziecko w Polsce potrzebuje nie tylko wypoczynku, ale potrzebuje czasu, gdy może oderwać się od różnych trudnych sytuacji, albo gdzie może sięgnąć i głęboko zanurzyć się w tym, co jest potrzebne do normalnego dobrego rozwoju, a więc otoczenie ludzi życzliwych i dobrych". Część oficjalna zakończyła się wspólnym zdjęciem z Parą Prezydencką.

Po części oficjalnej wszyscy mogli skosztować pysznych dań. Dla każdego dziecka przygotowano również mały upominek, który z pewnością będzie wspaniałą pamiątką z tak wyjątkowego dnia.

Szczególnie miłe były dla nas słowa Pana Prezydenta, który podziękował wszystkim organizacjom i osobom: „ które włożyły wiele własnego serca i wysiłku, aby dziesiątki tysięcy polskich dzieci miały dobry wypoczynek wakacyjny”.

Anna Gągolewska

Zastępca prezesa stowarzyszenia „Młodzi dla wsi”

Spotkanie z Prezydentem...
 

you are here: Start