stat4u Wioski w internecie - strony internetowe wiosek

Sondy

Jak oceniasz realizację projektu Pożyteczne Wakacje 2017?
 

Licznik odwiedzin

1019619
DziśDziś3
WczorajWczoraj35
W tym tygodniuW tym tygodniu3
W tym miesiącuW tym miesiącu10343
Wszystkie dniWszystkie dni1019619

Newsletter

Jeśli chcesz dostawać informację o nowościach na maila zapisz się do newslletera.
Reklama
Reklama
Reklama

Odwiedza nas

Naszą witrynę przegląda teraz 23 gości 

Grafika - losowo

Mapa

Reklama

Terminarz

kwiecień 2018
N P W Ś C Pt S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Najbliższe wydarzenia

Brak wydarzeń
Reklama
Reklama

Znajomi ze szkoly...

Reklama
Reklama

Komunikacja lokalna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Dożynki w Orzechowie

Tradycyjnie jak co roku w pierwszą niedzielę września - 6.09.2015 odbyły się w Kaplicy w Orzechowie uroczystości dożynkowe. Sołectwa Stare Orzechowo, Nowe Orzechowo, Zapiecki, Wójtostwo, Wólka Kikolska przygotowały przepiękne wieńce i kosze z zebranych owoców, warzyw, zbóż i ziół. Mieszkańcy przygotowali również wspaniały poczęstunek. W tym roku gościło u nas Stowarzyszenie Grupa Rodzin z Dziećmi Niepełnosprawnymi.

Zdjęcia: KLIKNIJ


Dożynki w Orzechowie
 
Zdobyliśmy grant!!!

Z radością informujemy, że Stowarzyszenie Młodzi dla Wsi ze Starego Orzechowa otrzymało grant w konkursie "Tu mieszkam tu zmieniam" z Banku Zachodniego WBK w wysokości 4000 zł, na realizację projektu historycznego - wydanie publikacji na temat Orzechowa i okolic.

Prezes Stowarzyszenia Młodzi dla Wsi

Marcin Gągolewski


Zdobyliśmy grant!!!
 
Historia naszych miejscowości...

Pan Kazimierz Andrzej Trejber przygotował kolejny artykuł na temat naszych okolic - o historii cmentarza w Kikołach. W sierpniu tego roku przypada setna rocznica jego powstania. Aby przeczytać artykuł KLIKNIJ. Pozostałe teksty na temat historii naszych wsi można znaleźć w zakładce "Historia okolicy". Zapraszamy do lektury i do komentowania.


Historia naszych miejscowości...
 
Konkurs fotograficzny

Podczas Pożytecznych wakacji został rozstrzygnięty konkurs fotograficzny "Moja miejscowość w obiektywie". Chcesz zobaczyć zdjęcia nadesłane na konkurs KLIKNIJ

Konkurs fotograficzny
 
Pożytecznie w wakacje w Orzechowie 2015

10.07.2015 zakończyliśmy projekt „Pożytecznie w wakacje w Orzechowie 2015”. Przez cały tydzień Stowarzyszenie Młodzi dla wsi i Sołectwo Stare Orzechowo organizowały warsztaty dla dzieci i młodzieży. Codziennie dzieci i młodzież z okolicy mogła uczestniczyć w ciekawych warsztatach m.in. w zajęciach malarskich prowadzonych przez p. Martynę Ziębę, warsztatach fotograficznych z p. Marylą Ścibor-Marchocką, w kursie pierwszej pomocy prowadzonym przez p. Milenę Berg, uczestniczyli też w spotkaniu z p. Urszulą i Evandrem Alberto Rosa i ich córką Lucią, którzy opowiedzieli zebranym o życiu w Brazylii. Evandro z uczestnikami Pożytecznych Wakacji zagrał też w brazylijską grę - Footvolley – połączenie siatkówki i piłki nożnej. Ostatniego dnia oprócz zajęć fotograficznych rozstrzygnięte zostały też liczne konkursy i turnieje. Więcej: KLIKNIJ

Więcej zdjęć:

Więcej zdjęć:KLIKNIJ

Pożytecznie w wakacje w Orzechowie 2015
 


Strona 9 z 25

you are here: Start